Oferty pracy w Polsce

Szukasz pracy w Polsce? Jesteś z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii lub Uzbekistanu?

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który ma dla Ciebie interesujące oferty pracy na pełen etat. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż.

Oferujemy Ci kompleksową opiekę i wsparcie w kwestiach prawnych i medycznych. Naszym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego troszczymy się o naszych pracowników. Pragniemy abyś czuł się u nas jak najlepiej.

Jeśli szukasz pracy w Polsce, śledź nasze aktualne ogłoszenia dotyczące ofert pracy dla zagranicznych pracowników. FOTON PRACA Polska to firma przyjazna dla obcokrajowców z Europy Wschodniej. Zachęcamy do aplikowania.

Oferty pracy Brzeg

Odlewnik w fabryce silników elektrycznych

Odlewnik w fabryce silników elektrycznychObowiązki: ręczne wlewanie aluminium do form. Proces produkcji jest bardzo prosty. Praca w warsztacie o normalnej temperaturze, wysokiej tylko w pobliżu pieca. Odciągi powietrza pracują w warsztacie. Firma produkuje rdzenie silników elektrycznych.

Oferty pracy Chrzanów

Elektryk

ElektrykObowiązki: naprawa i konserwacja suwnicy i innych urządzeń w zakładzie do 1 Kw. Zakład zajmuje się obróbką i cynkowaniem metalu.

Oferty pracy Częstochowa

Pracownik produkcji w ocynkowni

Pracownik produkcji w ocynkowniObowiązki: zawieszanie wyrobów metalowych na trawersach (specjalne haki). Zakład jest zmodernizowany, a proces cynkowania odbywa się w zamkniętej wannie bez oparów.

Oferty pracy Dobrzeń Wielki

Spawacz Mig Mag (na poziomie podstawowym)

Spawacz Mig Mag (na poziomie podstawowym)Obowiązki: spawanie na poziomie podstawowym metodą Mig Mag 135. Wystarczy umiejętność heftowania półautomatem. Zakład produkuje drzwi i bramy przeciwpożarowe.

Oferty pracy Głogów

Pracownik produkcji z lutowaniem rur miedzianych

Pracownik produkcji z lutowaniem rur miedzianychObowiązki: lutowanie rur miedzianych o różnych średnicach. Przestrzeganie procesu technologicznego lutowania, po którym powstaje szew, celem tworzenia mocnego i wodoodpornego połączenia. Dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie przepisów BHP.

Monter

MonterObowiązki: montaż konstrukcji metalowych, praca na wysokości. Przestrzeganie procesu technologicznego i przepisów BHP.

Oferty pracy Głubczyce

Ślusarz na produkcję kotłów

Ślusarz na produkcję kotłówObowiązki: obróbka metali przy użyciu elektronarzędzi. Przygotowanie do spawania, obróbka, czyszczenie szwów spawalniczych. Bardzo proste procesy ślusarskie. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Zakład z dużym doświadczeniem na polskim rynku, który docenia swoich pracowników.

Spawacz Mig Mag 135

Spawacz Mig Mag 135Obowiązki: spawanie Mig Mag 135. Zakres obowiązków obejmuje cały przepływ pracy: montaż, heftowanie, spawanie i czyszczenie szwów zgodnie z rysunkiem technicznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Zakład jest nowoczesny i posiada duże doświadczenie na polskim rynku.

Oferty pracy Gogolin

Ślusarz przy produkcji maszyn rolniczych

Ślusarz przy produkcji maszyn rolniczychObowiązki: obróbka metali przy użyciu elektronarzędzi. Czyszczenie szwów spawalniczych, szlifowanie, przygotowanie do malowania. Proste procesy ślusarskie. Firma zajmuje się produkcją osprzętu do maszyn rolniczych.

Oferty pracy Katowice

Pakowanie ciastek

Pakowanie ciastekObowiązki: praca na linii produkcyjnej. Pakowanie ciastek do pudełek, a następnie do kartonów. Praca odbywa się głównie przy linii montażowej. Dla osób aktywnych z rozwiniętymi zdolnościami manualnymi.

Oferty pracy Kąty Wrocławskie

Pracownik produkcji profili aluminiowych

Pracownik produkcji profili aluminiowychObowiązki: praca na różnych prasach tj.: składanie, cięcie, pakowanie profili aluminiowych i płyt warstwowych w produkcji. Montaż szkieletu domów z aluminium. Obowiązkowo trzeba posiadać umiejętności ślusarskie w pracy z elektronarzędziami.

Oferty pracy Kluczbork

Pracownik produkcji okuć do okien i drzwi

Pracownik produkcji okuć do okien i drzwiZakres obowiązków: praca na różnych procesach produkcyjnych. Ręczny montaż okuć oraz przy pomocy obrabiarki. Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobu gotowego. Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju okuć do okien i drzwi plastikowych.

Ślusarz na obróbce metalu

Ślusarz  na obróbce metaluObowiązki: obróbka metali przy użyciu elektronarzędzi. Przygotowanie do spawania, obróbka, czyszczenie szwów po spawaniu. Pożądane jest, aby móc czytać rysunki i heftować półautomatem. Ważne jest również doświadczenie w pracy jako ślusarz na obróbce metalu. Firma zajmuje się produkcją

Oferty pracy Koluszki, 40 km od Łodzi

Pracownik magazynu części samochodowych

Pracownik magazynu części samochodowychObowiązki: praca w magazynie części samochodowych. Zbieranie zamówień według zamówienia. Rozładunek, kompletacja towaru, praca ze skanerem, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferty pracy Łódź

Ładowacz pojemników z odpadami

Ładowacz pojemników z odpadamiObowiązki: załadunek pojemników z odpadami na śmieciarkę. Praca jest prosta: po trasie jeździ nowoczesna śmieciarka, trzeba przetoczyć kontener na kółkach i załadować go na samochód, a potem przy pomocy przycisku opróżnić pojemnik z odpadami.

Kontroler jakości części plastikowych

Kontroler jakości części plastikowychObowiązki: kontrola jakości wyrobów plastikowych do pralek (panele, mechanizmy, pojemniki do komory na proszek itp.). Pakowanie gotowych produktów w pudełka. Praca stojąca.

Oferty pracy Nysa

Spawacz MIG MAG 135

Spawacz MIG MAG 135Obowiązki: spawanie metodą MIG MAG 135. Spawanie półautomatyczne konstrukcji o różnej grubości i złożoności. Przygotowanie elementów do spawania. Czytanie rysunku technicznego. Firma zajmuje się produkcją przyczep do TIR-ów.

Oferty pracy okolice Kluczborka

Ślusarz monter przyczep samochodowych

Ślusarz monter przyczep samochodowychObowiązki: montaż przygotowanych, lakierowanych części metalowych w przyczepach do TIR-ów. Ważna jest umiejętność czytania rysunku technicznego na poziomie podstawowym. Ważna jest również biegłość w posługiwaniu się elektronarzędziami.

Oferty pracy okolicе Wrocławia

Pracownik w fabryce akumulatorów

Pracownik w fabryce akumulatorówObowiązki: praca w zakładzie przy produkcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Praca polega na serwisowaniu maszyn, sprawdzaniu produkowanych wyrobów, drobnym montażu ręcznym, etykietowaniu, pakowaniu.

Oferty pracy Opalenica

Monter wiązek przewodów do pralek

Monter wiązek przewodów do pralekObowiązki: układanie przewodów w wiązki przy produkcji paneli sterowania do pralek. Kontrola jakości produktu. Praca może odbywać się w zespole 4-5 osób, gdzie każdy wykonuje swój własny segment pracy, a także samodzielnie. Praca stojąca.

Oferty pracy Opole

Mechanik w zajezdni autobusowej

Mechanik w zajezdni autobusowejObowiązki: konserwacja i naprawa nowoczesnych autobusów. Diagnostyka stanu technicznego mechanizmów. Wymiana zarówno pojedynczych części jak i całych zespołów. Naprawy planowe zapewniające bezawaryjną i niezawodną pracę pojazdu. Zgodność z normami technologicznymi i środkami bezpieczeństwa podczas pracy.

Pracownik produkcji żaluzji

Pracownik produkcji żaluzjiObowiązki: praca na różnych etapach produkcji żaluzji, rolet i markiz. Montaż, klejenie, kontrola jakości, pakowanie. Zakład jest nowoczesny. Procesy produkcyjne nie są skomplikowane. Praca w temperaturze komfortowej.

Oferty pracy Strzelce Opolskie

Ślusarz monter (spawanie na poziomie podstawowym)

Ślusarz monter (spawanie na poziomie podstawowym)Obowiązki: montaż stelaży. Proste prace ślusarkie. Ważna jest umiejętność heftowania za pomocą spawarki półautomatu bez czytania rysunków. Prowadzone są prace przy budowie betonowni. Praca na zewnątrz pod przykryciem.

Oferty pracy Toruń

Pracownik na produkcję detali plastikowych

Pracownik na produkcję detali plastikowychObowiązki: praca na różnych procesach produkcyjnych. Obsługa maszyny do produkcji i pakowania części plastikowych do samochodów Audi, Volkswagen. Praca na linii produkcyjnej w nowoczesnym zautomatyzowanym zakładzie. Kontrola jakości wyrobów.

Oferty pracy Włoszczowa

Pracownik na produkcję konstrukcji elektroenergetycznych

Pracownik na produkcję konstrukcji elektroenergetycznychObowiązki: produkcja słupów żelbetowych oraz obudów żelbetowych stacji transformatorowych. Praca ze szlifierką, jednostkami sterującymi do napinania zbrojenia. Sterowanie maszyny do nawijania drutu na klatce wzmacniającej. Do każdego procesu jest szkolenie. Praca na hali. Zakład zajmuje się produkcją urządzeń dla elektroenergetyki.

Spawacz Mig Mag 135

Spawacz Mig Mag 135Obowiązki: spawanie Mig Mag 135. Zakres obowiązków obejmuje cały przepływ pracy: montaż, heftowanie, spawanie i czyszczenie szwów zgodnie z rysunkiem technicznym. Praca na hali. Firma zajmuje się produkcją różnorodnych konstrukcji metalowych dla elektroenergetyki, takich jak rozdzielnice

Oferty pracy Wrocław

Pracownik produkcji tortilli i chipsów

Pracownik produkcji tortilli i chipsówObowiązki: praca w zautomatyzowanym przedsiębiorstwie produkującym tortille, chipsy, różne przekąski i słodycze. Praca w różnych procesach, polegająca na: pakowaniu i etykietowaniu produktów, obsłudze maszyn produkcyjnych, dodawaniu składników ściśle według instrukcji. Praca na halach