Pracownik produkcji okuć do okien i drzwi

Pracownik produkcji
  • Pracownik produkcji
  • Kluczbork
  • 5.11.2021
  • Rekrutacja została zamknięta

Zakres obowiązków: praca na różnych procesach produkcyjnych. Ręczny montaż okuć oraz przy pomocy obrabiarki. Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobu gotowego. Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju okuć do okien i drzwi plastikowych.

Poniżej w opisie oferujemy do obejrzenia film o warunkach pracy.

Wynagrodzenie: 14,39 netto/godzinę (na rękę), młodzież do 26 r.ż. dostaje 15,27 netto/godzinę. Po pół roku pracy przewidziane premie.

Warunki pracy:

  • umowa zlecenie;
  • godziny pracy: po 12 godzin na dwie zmiany (również zmiany nocne);
  • w trakcie przyuczenia czas pracy wynosi 8 godzin dziennie;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • zakwaterowanie 300 zł/miesiąc (50% od ogólnej wartości mieszkania);
  • pary mieszkają w osobnych pokojach;
  • czas dojścia pieszego do pracy wynosi 25 minut.

Okres zawarcia umowy: zatrudniamy na podstawie wizy na 150 dni lub więcej, z możliwością przedłużenia pobytu w Polsce. Sporządzamy również karty pobytu na 3 lata (zezwolenie na pobyt czasowy), towarzyszymy do otrzymania polskiego obywatelstwa.

Wymagania:

  • dobry wzrok;
  • zdolności manualne;
  • znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem;
  • odpowiedzialność.

Dodatkowe informacje:

  • stała praca;
  • buty robocze – koszty 60 zł, opłatę pobiera się jednorazowo z wynagrodzenia;
  • koszt badań lekarskich – 100 zł, potrącane jednorazowo z wynagrodzenia;
  • podpisywanie dokumentów odbywa się w Opolu.

O więcej szczegółów prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Viber, WhatsApp tel:

+48 532 794 063  Yulia Tokarchuk
+48 532 391 956  Julia Gladyr
+48 668 113 488  Tetiana Dumanska

Agencja pracy i zatrudnienia FOTON PRACA świadczy profesjonalne usługi w zakresie doboru pracowników z Ukrainy, Rosji i Białorusi oraz użyczania ich polskim przedsiębiorstwom. Prezentujemy najbardziej aktualne oferty pracy i zapewniamy najlepsze warunki do pracy w Polsce. Rekrutujemy wykwalifikowanych pracowników do pracy w Polsce, na Ukrainie i w Mołdawii.

FOTON PRACA Opole ▪ Agencja Pracy Opole ▪ Biuro Pracy Opole ▪ Oferty pracy Opole ▪ Pośrednictwo pracy Opole ▪ Ogłoszenia pracy Opole ▪ Pracownicy Opole ▪ Praca w Opolu ▪ Praca w Polsce ▪ Praca w Opolskim

Biskupice Podgórne ▪ Kluczbork ▪ Łódź ▪ Nysa ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Бжег ▪ Бискупице Подгурне ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Гливице ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Добжень-Вєлькі ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Ключборк ▪ Краків ▪ Краков ▪ Лисоміце ▪ Лодзь ▪ Лысомице ▪ Любин ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухов ▪ Покуй ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Стшелин ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Ченстохова ▪ Явожина-Слёнска ▪ Явожина-Слонська ▪ Янушовице ▪ Янушовіце