Zatrudnienie w Polsce – atrakcyjne warunki ze wsparciem FOTON PRACA Polska

FOTON PRACA Polska - Zatrudnienie w Polsce – atrakcyjne warunki ze wsparciem FOTON PRACA Polska

Bezpieczne zatrudnienie dla pracowników – misja FOTON PRACA Polska

Jako bezpośredni pracodawca w Polsce, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia dla naszych pracowników. Nasza firma zatrudnia pracowników na dłuższy czas i oferuje wsparcie w każdym etapie zatrudnienia. Począwszy od formalności związanych z uzyskaniem kart pobytu, aż po ubieganie się o pobyt stały lub obywatelstwo polskie. Oferujemy również pomoc w ściąganiu rodzin pracowników do Polski.

Stabilność i dobrostan finansowy pracowników – priorytet FOTON PRACA Polska

Jesteśmy stabilnym pracodawcą dbającym o zapewnienie bezpiecznego zatrudnienia i dobrostanu finansowego naszych pracowników. Nasi pracownicy wiedzą, że mogą liczyć na stabilność i spokój w pracy dzięki nam. Firma FOTON PRACA Polska została założona w 2012 r. specjalnie na potrzeby polskiego rynku pracy. Obecnie zatrudniamy około 2500 pracowników z Ukrainy i innych krajów.

Poszukujemy pracowników z Polski, Ukrainy i Mołdawii

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu i zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników z Polski, Ukrainy oraz Mołdawii. Dzięki temu, że posiadamy oddziały w tych krajach, jesteśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć specjalistów z odpowiednim poziomem kwalifikacji i doświadczenia. Nasza firma oferuje pomoc zarówno w znalezieniu pracy, jak i formalnościach związanych z legalnym pobytem na terenie Polski.

Współpraca z nami to większa rentowność i elastyczność działania Twojej firmy

Z nami możecie Państwo skorzystać z elastycznej polityki zatrudniania pracowników, co pozwoli na efektywny rozwój Waszego biznesu. Nasza oferta umożliwia nam prowadzenie rozliczeń na podstawie faktur, a Wam gwarantuje eliminację strat wynikających z nieprzewidzianych przestojów spowodowanych brakiem wykonawców. Dodatkowo, natychmiastowo wymienimy pracownika, który nie spełni oczekiwań. Współpraca z nami to korzyści dla Waszej firmy – możemy przyczynić się do poprawy rentowności nawet o 20-40%.

Doświadczona kadra i sukcesy założycieli – atuty FOTON PRACA Polska

Założyciele firmy FOTON S.A. pochodzą z Ukrainy i posiadają bogate doświadczenie w procesie otrzymywania kart pobytu oraz obywatelstwa polskiego. Dodatkowo mają szerokie kontakty na Ukrainie, co pozwala nam w krótkim czasie rekrutować wykwalifikowanych pracowników z tego kraju. Współpracujemy z ponad 400 firmami z Ukrainy i Europy Wschodniej.

Nasi menadżerowie oraz rekruterzy to doświadczeni specjaliści rynku pracy, którzy często udzielają wywiadów jako eksperci do spraw zatrudniania i legalizacji pobytu obcokrajowców. W FOTON PRACA Polska stawiamy na uczciwość, wiedzę i profesjonalizm. Nieustannie rozwijamy się, oferując najbardziej aktualne oferty zatrudnienia oraz najlepsze warunki pracy w Polsce. Nasze główne zasady to przede wszystkim uczciwość w usługach finansowych, umowach i stosunkach międzyludzkich oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród, które świadczą o naszej renomie oraz zaangażowaniu. W latach 2014 i 2017 zdobyliśmy Srebrne Laury Umiejętności i Kompetencji, natomiast w roku 2018 uhonorowano nas Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji. W 2022 roku dostaliśmy prestiżowy Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji. Nasze sukcesy są zasługą wysokiej jakości usług oraz umiejętności naszych pracowników.

FOTON PRACA Polska – oferty pracy i ogłoszenia dla pracowników zagranicznych z różnych krajów

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego w Polsce. Zapraszamy kandydatów do pracy zza granicy, w szczególności z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii i Uzbekistanu. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy na pełen etat w Polsce dla obcokrajowców z Europy Wschodniej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż. FOTON S.A. to firma przyjazna i troszcząca się o swoich pracowników – zależy nam na ich zadowoleniu. Oferujemy im pomoc w kwestiach prawnych i medycznych oraz doradztwo w różnych sprawach życiowych. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy i rekrutacji pracowników z zagranicy, aby być na bieżąco z rynkiem pracy w Polsce.

 • Praca dla mężczyzn
 • Працівники з Грузії
 • Вакансия в Польше
 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Europy Wschodniej
 • Praca dla obcokrajowców z Mołdawii
 • Praca dla Ukraińców
 • Rekrutacja pracowników z Ukrainy
 • Pracownicy z Gruzji ogłoszenia
 • Praca dla kobiet
 • Вакансии в Польше
 • Працівники з Молдови
 • Вакансія у Польщі
 • Pracownicy z Europy Wschodniej oferty
 • Aktualne ogłoszenia pracy Polska
 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Gruzji

Agencje pośrednictwa pracy to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących nowych wyzwań zawodowych.

Oferty pracy w Polsce: Bolesław ▪ Brzeg ▪ Chrzanów ▪ Częstochowa ▪ Dobrzeń Wielki ▪ Głogów ▪ Głubczyce ▪ Gogolin ▪ Katowice ▪ Kąty Wrocławskie ▪ Kluczbork ▪ Koluszki, 40 km od Łodzi ▪ Łódź ▪ Moszna ▪ Nysa ▪ okolice Kluczborka ▪ okolice Torunia ▪ okolicy Kluczborka ▪ okolicе Wrocławia ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Strzelce Opolskie ▪ Włoszczowa ▪ Wrocław ▪ Бельск ▪ Бельско-Бяла ▪ Бельсько-Бяла ▪ Бжег ▪ Битом ▪ Більськ ▪ Болеслав ▪ Бытом ▪ Вельке Рихново ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Вроцлав ▪ Гливице ▪ Глівіце ▪ Глогув ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Гоголін ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Жешня, 50 км від Познані ▪ Жешня, 50 км от Познани ▪ Заверче ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Катовіце ▪ Клещув ▪ Ключборк ▪ Колюшки, 40 км від Лодзі ▪ Колюшки, 40 км от Лодзи ▪ Конти Вроцлавські ▪ Конты Вроцлавские ▪ Котуж Мали ▪ Котуж Малы ▪ Краків ▪ Краков ▪ Крапковице ▪ Крапковіце ▪ Лодзь ▪ Любин ▪ Мошна ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ околиці Ключборка ▪ околиці Ключборку ▪ околиці Познані ▪ околиці Торуня ▪ околицы Ключборка ▪ околицы Познани ▪ околицы Торуня ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухів ▪ Отмухова ▪ Пекари ▪ Пекары ▪ Познань ▪ Покуй ▪ Радомско ▪ район Вроцлава ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Свідница ▪ Свідниця ▪ Стшелин ▪ Стшелін ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Торунь ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Хрущіце ▪ Хшанув ▪ Ченстохова ▪ Янушовице (12 км от Кракова) ▪ Янушовіце (12 км від Кракова)