Oferta pracy z zakwaterowaniem dla pracowników z Europy Wschodniej

FOTON PRACA Polska - Oferta pracy z zakwaterowaniem dla pracowników z Europy Wschodniej

Godna zaufania firma zatrudniająca pracowników z Ukrainy, Gruzji, Mołdawii i innych krajów Europy Wschodniej

 • Oficjalne zatrudnienie na polskim rynku pracy
  Oficjalne zatrudnienie na polskim rynku pracy jest niezwykle istotnym czynnikiem dla cudzoziemców, którzy chcą legalnie pracować i osiedlić się w Polsce. Pracując oficjalnie, cudzoziemcy mają możliwość cieszenia się wszystkimi prawami i korzyściami związanymi z zatrudnieniem, takimi jak ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne czy płatne urlopy. Oficjalna praca pozwala budować stabilną karierę zawodową oraz rozwijać umiejętności w konkurencyjnym rynku.
 • Procedura legalizacji pobytu cudzoziemców
  Procedura legalizacji pobytu dla cudzoziemców jest ważnym krokiem, który należy podjąć, aby móc legalnie pracować i cieszyć się wszystkimi prawami i korzyściami związanych z zatrudnieniem. To proces administracyjny, który zapewnia cudzoziemcom bezpieczny pobyt w Polsce. Legalizacja pobytu daje również pewność prawną oraz otwiera drzwi do innych możliwości życiowych, takich jak zdobycie kredytu hipotecznego czy prowadzenie własnej firmy.
 • Szeroka gama ofert pracy w Polsce
  Oferujemy szeroką ofertę możliwości pracy, co oznacza, że ​mamy wiele różnych stanowisk dostępnych dla obcokrajowców. Niezależnie od branży czy zawodu, można u nas znaleźć satysfakcjonujące miejsce pracy. Polski rynek pracy jest dynamiczny i rozwijający się, co otwiera drzwi do rozwoju kariery i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  Wynagrodzenie za pracę w naszej firmie jest konkurencyjne i zapewnia komfort finansowy. Jako bezpośredni pracodawca oferujemy atrakcyjne pakiety wynagrodzeń, które uwzględniają zarówno wysokość podstawowej pensji, jak i dodatkowe benefity, takie jak premie czy pakiet socjalny. Satysfakcjonujące wynagrodzenie pozwala na godne życie oraz możliwość oszczędzania na przyszłość.
 • Wygodne mieszkanie
  Nie tylko praca jest ważna dla cudzoziemca poszukującego lepszego życia w Polsce. Komfortowe mieszkanie to kolejny kluczowy aspekt życia codziennego. Oferujemy różnorodne opcje mieszkaniowe w wielu miastach w Polsce, a obecność nowoczesnych apartamentowców, kameralnych osiedli lub tradycyjnych kamienic sprawia, że ​​wybór mieszkania dostosowanego do indywidualnych potrzeb nie jest trudny.
 • Zorganizowany transport do zakładu pracy
  Transport również nie stanowi problemu dla cudzoziemca zatrudnionego przez nas. W Polsce istnieje dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna obejmująca zarówno transport publiczny, jak i prywatny. Często dostępny jest zorganizowany transport do zakładu pracy, co ułatwia codzienne podróże do miejsca zatrudnienia i eliminuje stres związany z dojazdem. Dzięki temu nasi pracownicy mogą skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych, bez konieczności spędzania nadmiernego czasu na dojazdach.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że oficjalne zatrudnienie na polskim rynku pracy dzięki współpracy z FOTON PRACA jest atrakcyjną opcją dla cudzoziemców poszukujących lepszego życia oraz stabilnego i satysfakcjonującego środowiska pracy. Nie ma wątpliwości, że Polska to miejsce pełne możliwości dla tych, którzy szukają nowych wyzwań zawodowych i chcą osiągnąć sukces w dynamicznym otoczeniu biznesowym.


W naszej agencji pracy FOTON PRACA oferujemy różnorodne możliwości zatrudnienia dostępne na polskim rynku pracy. Jeśli poszukujesz interesującej pracy, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy świadomi, że dla wielu osób ważne jest zapewnienie zakwaterowania. Dlatego też oferujemy pracę z zakwaterowaniem, aby ułatwić proces przeprowadzki dla osób z Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Armenii, Uzbekistanu lub innych krajów Europy Wschodniej.

Praca na pełny etat

Jeżeli preferujesz stabilność i regularne dochody, to praca na pełny etat z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma prowadzi działalność opartą na umowie o pracę na pełny etat, co daje Ci gwarancję stałego zatrudnienia oraz dostęp do korzyści socjalnych i ubezpieczenia zdrowotnego. Nie musisz martwić się o brak stabilności w zatrudnieniu, ponieważ oferujemy pracę na pełny etat, która daje Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność regularnych wpływów finansowych. Dodatkowo, dostajesz dostęp do korzyści socjalnych, takich jak opieka zdrowotna, urlop wypoczynkowy, czy dodatkowe benefity oferowane przez firmę.

Praca na jedną zmianę

Dla tych, którzy preferują elastyczność grafiku, mamy również oferty pracy na jedną zmianę. Oferujemy możliwość dopasowania harmonogramu pracy do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz łatwo pogodzić pracę z innymi zobowiązaniami, takimi jak nauka, opieka nad rodziną czy inne osobiste sprawy. Praca na jedną zmianę daje Ci większą swobodę w planowaniu swojego czasu i umożliwia skupienie się na innych obszarach życia, które są dla Ciebie ważne.

Zasoby ludzkie w firmie

Jesteśmy świadomi roli jaką odgrywają zasoby ludzkie w sukcesie każdej organizacji. Dlatego stawiamy na znalezienie i zatrudnienie najlepszych kandydatów. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby przyciągnąć i zatrzymać utalentowanych pracowników. Również inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i programy rozwojowe, aby umożliwić im rozwój zawodowy i awans w firmie. Stawiamy na stałą współpracę, dlatego też nasza firma stosuje umowy o pracę jako podstawowy typ kontraktu. Umowa o pracę zapewnia uczciwe warunki zatrudnienia zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy.


Nie czekaj dłużej i odkryj różnorodne możliwości zawodowe, które oferujemy w naszej firmie FOTON PRACA. Bez względu na to, czy preferujesz pracę na pełny etat czy na jedną zmianę, mamy dla Ciebie interesujące oferty. Zapewniamy stabilność zatrudnienia, dostęp do korzyści socjalnych i ubezpieczenia zdrowotnego, elastyczny grafik pracy i uczciwe warunki zatrudnienia. Zgłoś się do naszej firmy i rozwijaj swoją karierę pod naszymi skrzydłami.

Zobacz na LinkedIn

FOTON PRACA Polska – oferty pracy i ogłoszenia dla pracowników zagranicznych z różnych krajów

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego w Polsce. Zapraszamy kandydatów do pracy zza granicy, w szczególności z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii i Uzbekistanu. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy na pełen etat w Polsce dla obcokrajowców z Europy Wschodniej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż. FOTON S.A. to firma przyjazna i troszcząca się o swoich pracowników – zależy nam na ich zadowoleniu. Oferujemy im pomoc w kwestiach prawnych i medycznych oraz doradztwo w różnych sprawach życiowych. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy i rekrutacji pracowników z zagranicy, aby być na bieżąco z rynkiem pracy w Polsce.

 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Gruzji
 • Wynajem pracowników z Gruzji
 • Zatrudniamy pracowników z Europy Wschodniej
 • Pracownicy z Gruzji ogłoszenia
 • Pracownicy z Ukrainy oferty
 • Zatrudniamy pracowników z Mołdawii
 • Працівники зi Східної Європи
 • Praca dla Ukraińców
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Gruzji
 • Вакансія у Польщі
 • Zatrudniamy Ukraińców
 • Вакансії в Польщі
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy
 • Praca dla Ukraińców
 • Pracownicy Polska

Jako agencja pracy, oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne możliwości zatrudnienia w różnych branżach.

Oferty pracy w Polsce: Bolesław ▪ Brzeg ▪ Chrzanów ▪ Częstochowa ▪ Dobrzeń Wielki ▪ Głogów ▪ Głubczyce ▪ Gogolin ▪ Katowice ▪ Kąty Wrocławskie ▪ Kluczbork ▪ Koluszki, 40 km od Łodzi ▪ Łódź ▪ Moszna ▪ Nysa ▪ okolice Kluczborka ▪ okolice Torunia ▪ okolicy Kluczborka ▪ okolicе Wrocławia ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Strzelce Opolskie ▪ Włoszczowa ▪ Wrocław ▪ Бельск ▪ Бельско-Бяла ▪ Бельсько-Бяла ▪ Бжег ▪ Битом ▪ Більськ ▪ Болеслав ▪ Бытом ▪ Вельке Рихново ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Вроцлав ▪ Гливице ▪ Глівіце ▪ Глогув ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Гоголін ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Жешня, 50 км від Познані ▪ Жешня, 50 км от Познани ▪ Заверче ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Катовіце ▪ Клещув ▪ Ключборк ▪ Колюшки, 40 км від Лодзі ▪ Колюшки, 40 км от Лодзи ▪ Конти Вроцлавські ▪ Конты Вроцлавские ▪ Котуж Мали ▪ Котуж Малы ▪ Краків ▪ Краков ▪ Крапковице ▪ Крапковіце ▪ Лодзь ▪ Любин ▪ Мошна ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ околиці Ключборка ▪ околиці Ключборку ▪ околиці Познані ▪ околиці Торуня ▪ околицы Ключборка ▪ околицы Познани ▪ околицы Торуня ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухів ▪ Отмухова ▪ Пекари ▪ Пекары ▪ Познань ▪ Покуй ▪ Радомско ▪ район Вроцлава ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Свідница ▪ Свідниця ▪ Стшелин ▪ Стшелін ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Торунь ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Хрущіце ▪ Хшанув ▪ Ченстохова ▪ Янушовице (12 км от Кракова) ▪ Янушовіце (12 км від Кракова)