FOTON PRACA z ofertami pracy dla obcokrajowców – pomagamy rozpocząć nowe życie w Polsce

FOTON PRACA Polska - FOTON PRACA z ofertami pracy dla obcokrajowców – pomagamy rozpocząć nowe życie w Polsce

Firma FOTON PRACA – Profesjonalna agencja pracy w Polsce

Firma FOTON PRACA Polska jest jednym z największych pracodawców w regionie, który zaspokaja zapotrzebowanie na pracowników na polskim rynku pracy. Oferujemy zatrudnienie dla wszystkich chętnych obywateli Ukrainy, Armenii, Gruzji oraz innych krajów Europy Wschodniej. Posiadamy szereg rozmaitych ofert pracy na terenie całej Polski.

Dla kogo powstała nasza agencja pracy?

Nasza agencja pracy powstała z myślą o obywatelach Ukrainy, Mołdawii, Armenii, Gruzji i Białorusi, z każdym poziomem dochodów, którzy szukają pracy w Polsce i potrzebują ochrony swoich interesów majątkowych na terytorium obcego państwa.

Jakie potrzeby zaspokajamy?

Zaspokajamy podstawowe potrzeby naszych klientów – zapewniamy bezpieczeństwo finansowe i stabilne zatrudnienie. Nasi klienci mogą liczyć na prawdziwą stabilność i spokój.

W jaki sposób możemy osiągnąć sukces w swojej działalności?

Usługi firmy FOTON PRACA pozwalają klientom efektywnie zarządzać swoimi finansami. Nasz sukces gwarantują specjaliści, którzy podejmują szybkie i optymalne decyzje dla osób ubiegających się o pracę w Polsce.

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Nasza firma nieustannie się rozwija, oferując klientom najbardziej aktualne oferty pracy i zapewniając najlepsze warunki do pracy w Polsce. Nasze główne zasady to uczciwość, profesjonalizm i zapewnienie najlepszych warunków naszym pracownikom.

Oferty pracy dla obcokrajowców w Polsce

Branża HR rozwija się bardzo szybko, dlatego musimy działać prężnie i dotrzeć do jak największej liczby firm poszukujących pracowników do pracy w Polsce. Nasz system elektroniczny stanowi nasz bank ofert pracy oraz bazę CV kandydatów, co pozwala nam skupić się na jakości obsługi Klienta.

Rekrutacja pracowników z różnych krajów

Realizujemy swoją działalność gospodarczą od ponad dziesięciu lat i wypracowaliśmy skuteczny proces rekrutacji. Każdy nasz pracownik musi wypełnić dokumenty i podpisać z nami umowę o pracę, co zapewnia transparentność i bezpieczeństwo obu stronom.

Proces rekrutacji i zatrudnienia

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna odbywa się zazwyczaj przez telefon, a następnie zapraszamy kandydata do biura, gdzie omawiamy szczegóły zatrudnienia. Naszym celem jest zapewnienie pracownikom stabilności oraz wsparcia na każdym etapie pracy.

Rola bezpośredniego pracodawcy

FOTON PRACA Polska ma status agencji zatrudnienia, ale kluczowa w naszej działalności jest rola bezpośredniego pracodawcy. To właśnie my towarzyszymy naszym pracownikom na każdym etapie pracy, zapewniając im wsparcie i rozwiązując ich problemy.

Zakwaterowanie i wsparcie dla pracowników

Dla nas ważne jest nie tylko zapewnienie komfortowych warunków pracy, ale także wsparcie w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce. Oferujemy zakwaterowanie w dogodnej cenie oraz pomoc logistyczną w dojeździe do pracy.

Zapewnienie komfortowych warunków pracy

Nasi menadżerowie starają się zapewnić pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, ale także możliwość wypoczynku. Dzięki naszemu wsparciu, pracownicy mogą skupić się na wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Proces legalizacji pobytu i pracy

Pomagamy naszym pracownikom w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce, co pozwala im spokojnie i legalnie pracować za granicą. Dzięki naszym usługom, nasi pracownicy mogą skupić się na rozwijaniu swojej kariery.

Wyzwania i dostosowanie ofert pracy

Aktualnie staramy się pozyskać miejsca pracy dla kobiet z Ukrainy, które planują dłuższy pobyt w Polsce. Oferujemy stanowiska pracy dostosowane do umiejętności i oczekiwań kandydatek, zapewniając im wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Zatrudnienie kobiet z Ukrainy

Naszym wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich ofert pracy dla kobiet z Ukrainy, które chcą osiedlić się na stałe w Polsce. Staramy się zapewnić im pracę odpowiednią do ich umiejętności oraz oczekiwań, tak aby mogły rozwijać swoją karierę.


Firma FOTON PRACA to najlepszy przewodnik wśród ofert zatrudnienia w Polsce. Oferujemy nie tylko stabilność finansową, ale także duże możliwości rozwoju zawodowego. Dołącz do nas już dziś i odkryj świat nowych możliwości w Polsce.

 • Czy firma FOTON PRACA zapewnia zakwaterowanie dla pracowników?
  Tak, zapewniamy zakwaterowanie w dogodnej cenie dla naszych pracowników.
 • Jakie są główne zasady działania firmy FOTON PRACA?
  Naszymi głównymi zasadami są uczciwość, profesjonalizm oraz zapewnienie najlepszych warunków pracy dla naszych pracowników.
 • Czy FOTON PRACA oferuje wsparcie w procesie legalizacji pobytu w Polsce?
  Tak, pomagamy naszym pracownikom w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce, zapewniając im spokojne warunki pracy za granicą.
 • Jakie są główne korzyści związane z pracą w FOTON PRACA?
  Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie na każdym etapie pracy w Polsce.

FOTON PRACA Polska – oferty pracy i ogłoszenia dla pracowników zagranicznych z różnych krajów

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego w Polsce. Zapraszamy kandydatów do pracy zza granicy, w szczególności z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii i Uzbekistanu. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy na pełen etat w Polsce dla obcokrajowców z Europy Wschodniej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż. FOTON S.A. to firma przyjazna i troszcząca się o swoich pracowników – zależy nam na ich zadowoleniu. Oferujemy im pomoc w kwestiach prawnych i medycznych oraz doradztwo w różnych sprawach życiowych. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy i rekrutacji pracowników z zagranicy, aby być na bieżąco z rynkiem pracy w Polsce.

 • Najnowsze oferty pracy Polska
 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Ukrainy
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Europy Wschodniej
 • Pracownicy Polska
 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Europy Wschodniej
 • Aktualne ogłoszenia pracy Polska
 • Praca dla kobiet
 • Praca dla obcokrajowców z Ukrainy
 • Pracownicy z Mołdawii oferty
 • Вакансии в Польше
 • Zatrudniamy pracowników z Europy Wschodniej
 • Вакансії в Польщі
 • Wynajem pracowników z Ukrainy
 • Pracownicy z Gruzji oferty
 • Pracownicy z Ukrainy oferty

Nasze biuro pracy zaprasza kandydatów do skorzystania z naszych usług i znalezienia wymarzonej pracy.

Oferty pracy w Polsce: Bolesław ▪ Brzeg ▪ Chrzanów ▪ Częstochowa ▪ Dobrzeń Wielki ▪ Głogów ▪ Głubczyce ▪ Gogolin ▪ Katowice ▪ Kąty Wrocławskie ▪ Kluczbork ▪ Koluszki, 40 km od Łodzi ▪ Łódź ▪ Moszna ▪ Nysa ▪ okolice Kluczborka ▪ okolice Torunia ▪ okolicy Kluczborka ▪ okolicе Wrocławia ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Strzelce Opolskie ▪ Włoszczowa ▪ Wrocław ▪ Бельск ▪ Бельско-Бяла ▪ Бельсько-Бяла ▪ Бжег ▪ Битом ▪ Більськ ▪ Болеслав ▪ Бытом ▪ Вельке Рихново ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Вроцлав ▪ Гливице ▪ Глівіце ▪ Глогув ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Гоголін ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Жешня, 50 км від Познані ▪ Жешня, 50 км от Познани ▪ Заверче ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Катовіце ▪ Клещув ▪ Ключборк ▪ Колюшки, 40 км від Лодзі ▪ Колюшки, 40 км от Лодзи ▪ Конти Вроцлавські ▪ Конты Вроцлавские ▪ Котуж Мали ▪ Котуж Малы ▪ Краків ▪ Краков ▪ Крапковице ▪ Крапковіце ▪ Лодзь ▪ Любин ▪ Мошна ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ околиці Ключборка ▪ околиці Ключборку ▪ околиці Познані ▪ околиці Торуня ▪ околицы Ключборка ▪ околицы Познани ▪ околицы Торуня ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухів ▪ Отмухова ▪ Пекари ▪ Пекары ▪ Познань ▪ Покуй ▪ Радомско ▪ район Вроцлава ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Свідница ▪ Свідниця ▪ Стшелин ▪ Стшелін ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Торунь ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Хрущіце ▪ Хшанув ▪ Ченстохова ▪ Янушовице (12 км от Кракова) ▪ Янушовіце (12 км від Кракова)