Karta Pobytu – kompleksowa pomoc i obsługa prawna cudzoziemców w Polsce

FOTON PRACA Polska - Karta Pobytu – kompleksowa pomoc i obsługa prawna cudzoziemców w Polsce

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej lub administracyjnej dotyczącej funkcjonowania cudzoziemców w Polsce?

Oferujemy kompleksowe wsparcie w sprawach związanych z wjazdem, pobytem, pracą oraz życiem codziennym, zapewniając wysoką jakość obsługi i pełne zrozumienie Twoich indywidualnych potrzeb.

 1. Praca w Polsce
 2. Pobyt czasowy w Polsce
 3. Pobyt stały w Polsce
 4. Polskie obywatelstwo
 5. Nielegalny pobyt w Polsce (legalizacja, cofnięcie deportacji)
 6. Pomoc prawna w sprawach cywilnych, karnych, podatkowych
 7. Doradztwo biznesowe dla cudzoziemców w Polsce
 8. Małżeństwo cudzoziemców

Nasze usługi obejmują uzyskiwanie zezwolenia na pobyt w Polsce, a także zezwolenia na pracę. Ponadto, oferujemy pomoc w uzyskaniu obywatelstwa polskiego oraz w przypadku konieczności – cofnięcia deportacji z Polski. Nasz zespół jest również do Państwa dyspozycji, jeśli potrzebują Państwo wsparcia w procesie zatrudniania cudzoziemców.

Jesteśmy świadomi, że procedury związane z legalizacją pobytu mogą być skomplikowane i stresujące. Dlatego naszym celem jest zapewnienie naszym klientom spokoju i pewności, że ich sprawy są w dobrych rękach. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem, które umożliwiają nam skuteczną pomoc naszym klientom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli potrzebują Państwo wsparcia w legalizacji pobytu w Polsce. Jesteśmy gotowi pomóc na każdym etapie procesu administracyjnego i zapewnić profesjonalną obsługę, która spełni Państwa oczekiwania.

Poradnictwo prawne i administracyjne

Prowadzimy poradnictwo we wszystkich sprawach dotyczących funkcjonowania cudzoziemców w Polsce. Służymy pomocą w sprawach związanych z wjazdem do Polski, pobytem w Polsce, pracą w Polsce, życiem codziennym. W razie potrzeby na zamówienie możemy sporządzić pisemną informację prawną.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz porady prawnej lub administracyjnej w związku z Twoją konkretną sytuacją, bądź sytuacją bliskiej Ci osoby.

Karta Pobytu – kompleksowa obsługa procesu

Prowadzimy od A do Z postępowania o zezwolenie na pobyt czasowy we wszystkich celach, postępowania o zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE, jak też postępowania o zezwolenie na pobyt stały. Od klienta pobieramy pełnomocnictwo, przez co przejmujemy na siebie znakomitą większość kontaktów z urzędem wojewódzkim. Sporządzamy wszelkie niezbędne dokumenty w sprawie, opracowujemy strategie postępowania celem uzyskania możliwie najlepszych oraz najszybszych efektów, pilnujemy terminów oraz odpowiedniej kolejności działań. Odbieramy wszelką korespondencję i reagujemy na nią w sposób zapewniający należytą ochronę interesów klienta.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli chcesz mieć pewność, że twoja sprawa w urzędzie będzie obsługiwana profesjonalnie, a Ty będziesz otoczony najlepszą możliwą opieką.

Zalegalizowanie nielegalnego pobytu obywateli Ukrainy (nowość)

Nowe przepisy pozwalają na uzyskanie zezwolenia na pobyt czasowy tym obywatelom Ukrainy, którzy przebywają w Polsce nielegalnie. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu legalizacji takiego pobytu.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli popełniłeś jakiś błąd administracyjny i powinieneś opuścić Polskę, ale szukasz sposobu, aby móc w niej pozostać.

Polskie Obywatelstwo – kompleksowa obsługa procesu

Prowadzimy od A do Z postępowania w sprawie uznania za obywatela polskiego w trybie administracyjnym, jak również postępowania w sprawie nadania obywatelstwa polskiego w trybie prezydenckim. Sporządzamy wszelkie niezbędne dokumenty w sprawie, opracowujemy strategie postępowania celem uzyskania możliwie najlepszych oraz najszybszych efektów, pilnujemy terminów oraz odpowiedniej kolejności działań. Odbieramy wszelką korespondencję i reagujemy na nią w sposób zapewniający należytą ochronę interesów klienta.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli czujesz przynależność do narodu polskiego i chcesz dopełnić formalności z tym związanych.

Sprawy ze strażą graniczną i urzędem ds. cudzoziemców

Zapewniamy pełną opiekę prawną w sprawach związanych z odmową wjazdu do Polski, a także w sprawach o zobowiązanie do powrotu (deportacja) i usunięcie zakazu ponownego wjazdu, sprawach w przedmiocie usunięcia danych z wykazu cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany, oraz systemu informacyjnego Schengen (SIS) ds. odmowy wjazdu.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli napotkałeś problem prawny z wjazdem do Polski, bądź pobytem w Polsce i chcesz wyjść z niego obronną ręką.

Sprawy związane z funkcjonowaniem w Polsce

Prowadzimy różnego rodzaju sprawy prawne i administracyjne związane z funkcjonowaniem w Polsce. Są to sprawy karne i wykroczeniowe, sprawy cywilne i pracownicze, sprawy spadkowe, sprawy rodzinne i wiele innych.

Te usługi są dla ciebie, jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy prawnej i komunikacji w zrozumiałym przez Ciebie języku.

Zakładanie firm i doradztwo biznesowe

Zajmujemy się zakładaniem przedsiębiorstw, zarówno firm jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego (np. spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa), a także stowarzyszeń i fundacji, które również mogą prowadzić działalność gospodarczą. Prowadzimy takie procesy krok po kroku, stosownie do potrzeb klienta i przedmiotu jego działalności.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeżeli chcesz podjąć w Polsce aktywność gospodarczą.

Kontrole dotyczące spraw cudzoziemskich

Pomagamy podczas czynności kontrolnych dotyczących przestrzegania przepisów prawa odnoszących się do pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Takie kontrole prowadzi najczęściej straż graniczna bądź państwowa inspekcja pracy – podczas postępowań niezbędna jest wiedza prawna, znajomość praktyki administracyjnej, jak również umiejętność zarządzania kryzysowego. Doświadczenie pokazało, że dysponujemy wszystkimi tymi cechami, jesteśmy gotowi do pomocy.

Te usługi są dla Ciebie, jeżeli jesteś w przededniu kontroli, w trakcie kontroli, a nawet już po takiej kontroli, która nie poszła po twojej myśli. Wierzymy, że każdy problem da się rozwiązać.


Szukasz rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej?

Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, dlatego oferujemy spersonalizowane podejście do każdego klienta. Nasz zespół prawników dokładnie analizuje Twoją sytuację i proponuje najlepsze rozwiązania, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby.

FOTON S.A. działa w branży związanej z prowadzeniem spraw cudzoziemców w Polsce od 2012 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy w zakresie obsługi prawnej i administracyjnej obcokrajowców. Przez ten czas pomogliśmy tysiącom osób, sporządziliśmy dziesiątki tysięcy dokumentów, przeprowadziliśmy setki różnego rodzaju postępowań – o zezwolenie na pobyt czasowy (karta pobytu czasowego), o zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej (karta pobytu Rezydenta UE), o zezwolenie na pobyt stały (karta pobytu stałego), o uznanie za polskiego obywatela.

Nasi specjaliści asystowali w sprawach o nadanie obywatelstwa polskiego, a także w sprawach zobowiązania do powrotu (deportacja), odmowy wjazdu na terytorium Polski, usunięcia danych z wykazu cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany oraz z Systemu Informacyjnego Shengen (SIS). Pomagaliśmy w założeniu i prowadzeniu dziesiątek firm (spółek oraz indywidualnych działalności gospodarczych), uratowaliśmy niezliczoną liczbę przedsiębiorców i pracowników przez popadnięciem w kłopoty prawne, zaś tym, którzy już w takie problemy popadli – pomogliśmy wyjść z nich z możliwie jak najmniej dolegliwymi skutkami.

Razem z naszymi ekspertami tworzymy ponad 40-osobowy zespół, który pracuje zarówno stacjonarnie w centrum Opola, jak i zdalnie – na obszarze całej Polski. Jesteśmy specjalistami do spraw legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, pełnomocnikami w postępowaniach przed urzędami wojewódzkimi i Szefem Urzędu ds. Cudzoziemców, reprezentantami przed Strażą Graniczną, Państwową Inspekcją Pracy i innymi instytucjami państwowymi, administratywistami, prawnikami polskimi i ukraińskimi, doradcami imigracyjnymi oraz w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Mówimy i piszemy płynnie po polsku, ukraińsku, angielsku oraz rosyjsku. Oferujemy kompleksowe usługi prawne i administracyjne dla obcokrajowców w Polsce, zapewniając profesjonalną obsługę i pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych spraw związanych z pobytem, pracą i obywatelstwem.

Więcej informacji o naszej ofercie usług prawnych oraz cennik usług znajdziesz na Karta.Pobytu.pl.

Zobacz na LinkedIn

FOTON PRACA Polska – oferty pracy i ogłoszenia dla pracowników zagranicznych z różnych krajów

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego w Polsce. Zapraszamy kandydatów do pracy zza granicy, w szczególności z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii i Uzbekistanu. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy na pełen etat w Polsce dla obcokrajowców z Europy Wschodniej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż. FOTON S.A. to firma przyjazna i troszcząca się o swoich pracowników – zależy nam na ich zadowoleniu. Oferujemy im pomoc w kwestiach prawnych i medycznych oraz doradztwo w różnych sprawach życiowych. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy i rekrutacji pracowników z zagranicy, aby być na bieżąco z rynkiem pracy w Polsce.

 • Praca dla obcokrajowców z Europy Wschodniej
 • Zatrudniamy pracowników z Gruzji
 • Praca dla obcokrajowców z Ukrainy
 • Praca dla kobiet
 • Pracownicy z Mołdawii oferty
 • Працівники з Грузії
 • Работа в Польше
 • Pracownicy z Gruzji oferty
 • Wynajem pracowników z Gruzji
 • Pracownicy z Ukrainy ogłoszenia
 • Pracownik do Polski
 • Praca w Polsce
 • Aktualne oferty pracy dla pracowników z Mołdawii
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Gruzji

Jako pośrednik pracy, stawiamy sobie za cel znalezienie idealnego dopasowania pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Oferty pracy w Polsce: Bolesław ▪ Brzeg ▪ Chrzanów ▪ Częstochowa ▪ Dobrzeń Wielki ▪ Głogów ▪ Głubczyce ▪ Gogolin ▪ Katowice ▪ Kąty Wrocławskie ▪ Kluczbork ▪ Łódź ▪ Moszna ▪ Nysa ▪ okolice Kluczborka ▪ okolice Torunia ▪ okolicy Kluczborka ▪ okolicе Wrocławia ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Strzelce Opolskie ▪ Włoszczowa ▪ Wrocław ▪ Бельск ▪ Бельско-Бяла ▪ Бельсько-Бяла ▪ Бжег ▪ Битом ▪ Більськ ▪ Болеслав ▪ Бытом ▪ Вельке Рихново ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Вроцлав ▪ Гливице ▪ Глівіце ▪ Глогув ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Гоголін ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Жешня, 50 км від Познані ▪ Жешня, 50 км от Познани ▪ Заверче ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Катовіце ▪ Клещув ▪ Ключборк ▪ Конти Вроцлавські ▪ Конты Вроцлавские ▪ Котуж Мали ▪ Котуж Малы ▪ Краків ▪ Краков ▪ Крапковице ▪ Крапковіце ▪ Лодзь ▪ Любин ▪ Мошна ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ околиці Ключборка ▪ околиці Ключборку ▪ околиці Познані ▪ околиці Торуня ▪ околицы Ключборка ▪ околицы Познани ▪ околицы Торуня ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухів ▪ Отмухова ▪ Пекари ▪ Пекары ▪ Познань ▪ Покуй ▪ Радомско ▪ район Вроцлава ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Свідница ▪ Свідниця ▪ Стшелин ▪ Стшелін ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Торунь ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Хрущіце ▪ Хшанув ▪ Ченстохова ▪ Янушовице (12 км от Кракова) ▪ Янушовіце (12 км від Кракова)