Foton Praca Polska – z pasją do ludzi

FOTON PRACA Polska - Foton Praca Polska – z pasją do ludzi

Foton Praca Polska – z pasją do ludzi

Pomagamy osiągnąć sukces w Polsce

Foton Praca to godna zaufania firma zatrudniająca w Polsce pracowników pochodzących z całego świata, głównie z Ukrainy i wielu innych krajów Europy wschodniej, a także z Azji oraz Afryki.

 • ponad 1000 pracowników z zagranicy
 • 387 partnerów biznesowych
 • 107 specjalizacji zawodowych

Czym się zajmujemy

Spółka Foton S.A. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zajmującym się legalnym zatrudnieniem pracowników z zagranicy w Polsce. Agencja działa od 1995 roku w ramach grupy kapitałowej firm Kwant (od 1995 roku) – Foton (od 2012 roku).

FOTON PRACA S.A. to bezpośredni pracodawca w Polsce. Na rynku pracy mamy dwudziestoletnie doświadczenie.

Jak jesteśmy zorganizowani

Przeprowadzamy dla polskich przedsiębiorstw rekrutacje pracowników, głównie z Ukrainy, ale też z innych krajów Europy wschodniej, Azji i Afryki. Mamy swoje oddziały w wielu krajach, dlatego też jesteśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć specjalistów z wymaganym przez naszych kontrahentów poziomem wyszkolenia i z odpowiednim doświadczeniem.

Zdobywane przez ponad 20 lat doświadczenie w zakresie procesu uzyskiwania polskich kart pobytu, czy nawet Obywatelstwa Polskiego oraz doboru odpowiednich dla każdej branży specjalistów, pozwoliło założycielom Foton Praca S.A. na pozyskanie szerokich kontaktów zawodowych na terenie krajów, z których pozyskuje fachowców, zwłaszcza na terytorium Ukrainy.

Firma Foton ściśle współpracuje z ponad 350 agencjami i firmami w całej Ukrainie oraz w innych krajach.

Nasza reputacja

Jakość oferowanych usług, zdobyte w działaniu ponad 20-letnie doświadczenie oraz satysfakcja i pozytywne nastawienie pracodawców i pracowników sprawiają, że nasza firma jest godna zaufania. Skuteczność i profesjonalizm podejmowanych działań przyczyniły się do szybkiego
wzrostu ilości naszych stałych klientów.

Cieszymy się doskonałą reputacją, ponieważ przykładamy bardzo dużą wagę do tworzenia prostych i przejrzystych relacji, z zachowaniem równowagi pomiędzy interesami przedsiębiorców i naszych partnerów. Jakość świadczonych usług i zadowolenie kontrahentów mają
dla nas kluczowe znaczenie.

Dla Twojego komfortu

W pełni podejmujemy się również rozwiązywania problemów związanych z zakwaterowaniem naszych fachowców, ich dojazdem do miejsca pracy, kartami pobytu i wieloma innymi.

Jakich zasad i wartości się trzymamy

Nie przestajemy się w rozwijać, oferując swoim klientom najbardziej aktualne oferty i zapewniając najlepsze warunki do pracy w Polsce.

Głównymi zasadami firmy FOTON PRACA są: uczciwość w usługach finansowych, umowach i stosunkach międzyludzkich, a także wiedza i profesjonalizm.

ROZWÓJ, BEZPIECZEŃSTWO, UCZCIWOŚĆ

Nagrody i wyróżnienia dla Foton Praca

Nasze kompetencje, potwierdzają otrzymane przez Foton Praca S.A. prestiżowe nagrody krajowe, przyznawane wyłącznie najlepszym przedsiębiorcom. Już 5-krotnie uznano nas za najlepszych i uhonorowano nagrodami, z których jesteśmy bardzo dumni.

 • 2014 Srebrny Laur
  Nagroda za kompetencje i umiejętności
 • 2018 Złoty Laur
  Nagroda za kompetencje i umiejętności
 • 2019 Platynowy Laur
  Nagroda za kompetencje i umiejętności
 • 2017 Srebrny Laur
  Nagroda za kompetencje i umiejętności
 • 2018 Znakomity Przywódca
  Prezes Foton odebrał nagrodę dla DOSKONAŁEGO LIDERA
 • 2022 Platynowy Laur
  Nagroda za kompetencje i umiejętności

Jaką pomoc zapewniamy zatrudnionym pracownikom

 • Zajmujemy się uzyskaniem wszystkich dokumentów, niezbędnych pracownikom do ich legalnego przebywania i pracy w Polsce. Wyrabiamy dla pracowników karty pobytu na okres 3 lat. Sami zajmujemy się prowadzeniem spraw administracyjnych i prawnych związanych z zatrudnieniem.
 • Dbamy o organizację transportu pracowników we własnym zakresie.
 • Z należytą starannością nasz dział logistyki dobiera mieszkania dla pracowników w dobrych warunkach.
 • Do obsługi pracowników przydzielamy koordynatorów przebywających w stałym kontakcie oraz menadżerów.

Wyżej wymienione działania prowadzone przez nasz zespół zapewniają praktycznie zerową rotację.

Dlaczego pracodawcy tak chętnie z nami współpracują

Spółka Foton S.A. powstała w odpowiedzi na wyzwania dzisiejszego rynku pracy. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniach, wypracowaliśmy nowe podejście, mające rozwiązać wcześniej nierozwiązywalne problemy branży pośrednictwa pracy. Dzięki wysokiemu w skali roku przyrostowi ilości posiadanych fachowców, wyspecjalizowanych w szeregu różnych dziedzin, błyskawicznie rozwiązujemy problemy związane ze zmianami zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju specjalistów. Niezależnie od wahań sezonowych, zapewniamy fachowców dla ponad 130 przedsiębiorstw w całym kraju. Pracują oni m.in. przy budowie elektrowni, ciepłowni w hucie czy tartaku. Sprzątają hotele, szpitale, lotniska, wykonują prace spawalnicze i montażowe w zakładach produkcyjnych.

Czym wyróżniamy się na rynku pracy

Prowadzimy elastyczną politykę zatrudnienia, która promuje efektywny rozwój biznesu. Zapobiegamy przestojom w produkcji z powodu braku personelu. Natychmiast wymieniamy pracowników, którzy nie spełniają oczekiwań pracodawcy. Ograniczamy rotację pracowników do minimum
dzięki wysokiej jakości rekrutacji pracowników. Z naszą pomocą masz możliwość zaoszczędzenia 20-30% własnych środków.

Jesteśmy ekspertami ds. zatrudnienia

Z racji posiadanego i pogłębianego latami doświadczenia w selektywnym doborze pracowników obcokrajowych, spełniających wszelkie oczekiwania Polskich przedsiębiorstw oraz wyspecjalizowaniu się w uzyskiwaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do legalnego ich
zatrudnienia, cieszymy się wysokim uznaniem naszych kontrahentów, władz oraz mediów.

Angażujemy się w działania społeczne

Spółka Foton przykłada także bardzo dużą wagę do realizowania działań prospołecznych na terenie całego kraju. Chętnie udzielamy młodzieży wsparcie w zdobywaniu edukacji, doświadczenia, realizowaniu zamiłowań artystycznych, sportowych i wielu innych, a także w dalszej drodze do sukcesu. Wspieramy m.in. klub piłkarski MKS Kluczbork, pierwszoligowy klub sportowy Gwardia Opole, szkołę muzyczną oraz wspomagamy organizację przyjazdu do Polski grup uczniów z Ukraińskich szkół. Okazaliśmy także praktyczną pomoc uchodźcom z Ukrainy – nasza firma wspiera ponad 1000 osób.

Pasja towarzyszy nam nie tylko w biznesie.

FOTON S.A. LICENCJA NR 8447 / KRS 0000977259 / NIP 7543064189 / REGON 16146440100000

FOTON PRACA Polska – oferty pracy i ogłoszenia dla pracowników zagranicznych z różnych krajów

FOTON PRACA Polska to bezpośredni pracodawca, który otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego w Polsce. Zapraszamy kandydatów do pracy zza granicy, w szczególności z Ukrainy, Gruzji, Armenii, Mołdawii i Uzbekistanu. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy na pełen etat w Polsce dla obcokrajowców z Europy Wschodniej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy zarówno niedoświadczonych pracowników, jak i specjalistów z różnych dziedzin i branż. FOTON S.A. to firma przyjazna i troszcząca się o swoich pracowników – zależy nam na ich zadowoleniu. Oferujemy im pomoc w kwestiach prawnych i medycznych oraz doradztwo w różnych sprawach życiowych. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy i rekrutacji pracowników z zagranicy, aby być na bieżąco z rynkiem pracy w Polsce.

 • Praca dla obcokrajowców z Europy Wschodniej
 • Pracownicy z Gruzji oferty
 • Работа в Польше
 • Zatrudniamy Ukraińców
 • Pracownik do Polski
 • Wynajem pracowników z Ukrainy
 • Ogłoszenia o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy
 • Pracownicy z Ukrainy oferty
 • Zatrudniamy pracowników z Gruzji
 • Працівники з Грузії
 • Вакансии в Польше
 • Praca dla mężczyzn
 • Praca dla Ukraińców
 • Робота в Польщі
 • Wynajem pracowników z Europy Wschodniej

Nasze biuro pośrednictwa pracy oferuje kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji oraz pomaga w znalezieniu wymarzonej posady.

Oferty pracy w Polsce: Bolesław ▪ Brzeg ▪ Chrzanów ▪ Częstochowa ▪ Dobrzeń Wielki ▪ Głogów ▪ Głubczyce ▪ Gogolin ▪ Katowice ▪ Kąty Wrocławskie ▪ Kluczbork ▪ Koluszki, 40 km od Łodzi ▪ Łódź ▪ Moszna ▪ Nysa ▪ okolice Kluczborka ▪ okolice Torunia ▪ okolicy Kluczborka ▪ okolicе Wrocławia ▪ Opalenica ▪ Opole ▪ Strzelce Opolskie ▪ Włoszczowa ▪ Wrocław ▪ Бельск ▪ Бельско-Бяла ▪ Бельсько-Бяла ▪ Бжег ▪ Битом ▪ Більськ ▪ Болеслав ▪ Бытом ▪ Вельке Рихново ▪ Вельке Рыхново ▪ Венжерув ▪ Влощова ▪ Вроцлав ▪ Гливице ▪ Глівіце ▪ Глогув ▪ Глубчице ▪ Глубчіце ▪ Гоголин ▪ Гоголін ▪ Добжень-Вельки ▪ Добжень-Велькі ▪ Жешня, 50 км від Познані ▪ Жешня, 50 км от Познани ▪ Заверче ▪ Збоншинь ▪ Катовице ▪ Катовіце ▪ Клещув ▪ Ключборк ▪ Колюшки, 40 км від Лодзі ▪ Колюшки, 40 км от Лодзи ▪ Конти Вроцлавські ▪ Конты Вроцлавские ▪ Котуж Мали ▪ Котуж Малы ▪ Краків ▪ Краков ▪ Крапковице ▪ Крапковіце ▪ Лодзь ▪ Любин ▪ Мошна ▪ Муров ▪ Ниса ▪ Ныса ▪ Озимек ▪ околиці Ключборка ▪ околиці Ключборку ▪ околиці Познані ▪ околиці Торуня ▪ околицы Ключборка ▪ околицы Познани ▪ околицы Торуня ▪ Опаленица ▪ Опаленіца ▪ Ополе ▪ Отмухів ▪ Отмухова ▪ Пекари ▪ Пекары ▪ Познань ▪ Покуй ▪ Радомско ▪ район Вроцлава ▪ Рибнік ▪ Руда Сленска ▪ Руда Сльонска ▪ Рыбник ▪ Свидница ▪ Свідница ▪ Свідниця ▪ Стшелин ▪ Стшелін ▪ Стшельце-Опольске ▪ Стшельце-Опольское ▪ Торунь ▪ Хожув ▪ Хрущице ▪ Хрущіце ▪ Хшанув ▪ Ченстохова ▪ Янушовице (12 км от Кракова) ▪ Янушовіце (12 км від Кракова)